سرویس جدید گوگل به نام Apps Marketplace

سرویس جدید گوگل به نام Apps Marketplace

 

گوگل که روز به روز دارد جهانی تر می شود و پیشرفت سرسام آوری دارد جدیدا مقدار زیادی از برنامه های کاربردی را معرفی کرده که به صورت آنلاین ارائه می دهد .گوگل نام این سرویس خود را بازار برنامه (Apps Marketplace) گذاشته و برنامه ها و سرویس های اضافه شده در این قسمت به صورت مجانی و پولی یافت می شوند .و محدوده قیمت آنها از کم تا سرسام آور است. در بازار برنامه گوگل تقریبا هر ابزاری که تصور کنید وجود دارد و قرار است باز هم به آنها اضافه شود. برای استفاده از برنامه های مجانی آن کافی است فقط لوگین کنید . در حال حاضر تعداد آنها ۵۰ عدد است و بیشتر برنامه ها کاربردی هستند و بعضی از این برنامه ها با کسب اجازه ار شما ، ایمیل و تقویم و داکیومنت های شما را بررسی می کنند.

نقدی که بر این سرویس شده این است که شاید شرکت ها مایل نباشند اطلاعات مهم آنها مانند برنامه مالی و … در سرور های گوگل ذخیره شود. باید صبر کرد و دید که عکس العمل مردم و شرکت ها به این سرویس گوگل چه خواهد بود.

منبع: www.persiancall.net

/ 2 نظر / 8 بازدید
مره شناسی

سلام آبرا. خوبی. آقا آما بوماییم ایچچی تودنیم و بیشیم. راستی ایته بنده خدایی زیادی زر بزا انه مارو خاخوره فروشگاه میین بیدم. ایته نیا بوکون. http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=60896#post60896 چاکریم. خداحافظ

ارمان

سلام. به شما تبریک میگم وبلاگ جالبی ساختی! افرین. خیلی جالبه شما کار بزرگی کردی و اخرین مطالب علمی روز دنیا رو اینجا قرار میدی. باعث افتخار لشت نشا وگیلان هستی.(ایکاش شهردار و شورای شهر لشت نشا اینچیزا رو میدیدن و ازت تقدیر میکردن) شما خودتم ساکن لشت نشا هستی؟