بشقاب پرنده ای که بشقاب پرنده نبود

بشقاب پرنده پل مک کینی 30 ساله و اما هنفری 28 ساله که دو سال پیش باهم ازدواج کردند تصمیم گرفتند برای جشن انتقال به خانه تازه خود در شهر ساحلی سیهام انگلیس چند شب فانوسهای شناور به آسمان بفرستند!

عکسهای این فانوسهای گرد و درخشان با رنگهای سفید و نارنجی در روزنامه محلی چاپ شد و به رسانه های کشور هم رسید. به این ترتیب مردم از پلیس و وزارت دفاع کشورشان به دلیل دیدن بشقاب پرنده کمک خواستند!
جالب اینکه پل و اما هر شب بدون اینکه روزنامه ای بخوانند و یا به رادیو و تلویزیون توجه کنند، کار خود را به صورت تفریحی ادامه می دادند تا اینکه یکی از افراد فامیل به آنها گفت که در روزنامه خوانده که پلیس و وزرات دفاع پیگیر این ماجراست.
این فانوسهای ابتکاری از یک کیسه پلاستیکی ، سیم مسی و مقداری نفت و پارافین ساخته شده اند و با سوختن نفت می درخشند و مثل بالونهای کوچک هوای آنها داغ است. این فانوسهای درخشان تا 300 متر بالا می روند و به همین دلیل شبیه بشقاب پرنده هستند.
به هر حال تفریح و جشن زوج جوان انگلیسی باعث به هم ریختن کشور شد، ولی دلیلی برای پلیس وجود نداشت که آنها را دستگیر کند چون کار بدی نکرده بودند اما حداقلش این بود که پل و اما به اندازه کافی مشهور شدند!

منبع: niksalehi.com

/ 0 نظر / 11 بازدید